Wiedza, umiejętności, doświadczenie
i pasja

Na tych czterech solidnych filarach opiera się nasz gabinet kosmetyczny. Wierzymy, że każdy z nich jest jednakowo ważny i wpływa na jakość naszej pracy.

j

Wiedza, którą zdobyliśmy i nieustannie pogłębiamy, pomaga nam odpowiadać na pytania o to, jak dobrać pielęgnację do konkretnego typu typu skóry. Ważne jest dla nas poznanie jej budowy, kondycji i skłonności do niepożądanych procesów. Dzięki naszej wiedzy stawiamy szczere diagnozy i proponujemy zabiegi odpowiednio dobrane do konkretnych potrzeb.

Umiejętności i doświadczenie idą ze sobą w parze. Długoletnia praktyka pozwala nam szybko diagnozować różnorakie problemy skóry i odpowiednio dobierać leczenie oraz pielęgnację. Możemy pochwalić się bogatym portfolio skutecznych efektów zabiegów, które oprócz tego, że przynoszą widoczne zmiany, to sprawiają jeszcze, że nasi klienci są bardziej pewni siebie.

Dzięki pasji z uśmiechem witamy Was w naszym gabinecie kosmetycznym na Podgórzu w Krakowie. Cieszy nas, kiedy
przychodzicie tu, aby poznać swoje ciało i zatroszczyć się o nie.

Czy chcesz wiedzieć, jak czuć się dobrze

W SWOJEJ SKÓRZE

Opowiemy Ci, czego potrzeba Twojej skórze. Dzięki profesjonalnym zbiegom kosmetycznym damy jej to, czego nie może otrzymać w domowej pielęgnacji. Podpowiemy Ci, jak przygotować się do zabiegu i co robić już po jego wykonaniu, aby wzmocnić jego efekty. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości, bo chcemy mieć pewność, że czujesz się u nas bezpiecznie.

j

Ta’aluma - to tajemnica

Poznając nas, poznasz tajemnicę pielęgnacji. Poprowadzimy Cię drogą pełną piękna i ciągłej nauki wsłuchiwania się w język Twojego ciała. Powierz nam w opiekę swoją skórę, a my zrobimy wszystko, aby było Ci w niej dobrze. Z nami odpowiednio dobrana pielęgnacja skóry nie będzie już dłużej tajemnicą.

Profesjonalizm ma znaczenie

By Bożena Dziadkowiec / Kosmetolog